Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Erasmus Day - relaxační odpoledne pro seniorky z Karviné

Erasmus Day - relaxační odpoledne pro seniorky z Karviné

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

Projekt: Erasmus+ Evropská praxe pro profesní růst

Stává se tradicí, že v rámci projektu Erasmus Day se vydá několik žákyň oborů Kosmetické služby a Kadeřník do karvinského domova pro seniory „Nový Domov“. Tam pomáhají zorganizovat zážitkové odpoledne plné relaxu pro tamní dámy. Ty si akci užívají plnými doušky, nechávají se česat, dělat manikúru nebo lehce nalíčit.
Seniorkám naše dívky udělaly velkou radost, protože si díky nim mohly prožít krásné odpoledne plné klidu, vůní líčidel a pohody.

Pedagogická poema a přednes uměleckého textu - školní kolo 12.10.2022

Okresní finále přespolního běhu 10.10.2022