Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Erasmus plus Shadowing - pokračujeme

Erasmus plus Shadowing - pokračujeme

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

9.10.2022

Projekt: Erasmus+ Evropská praxe pro profesní růst

V rámci pokračování projektu Erasmus plus jsme v Polsku prožily tři další dny, které pro nás byly inspirativní a zajímavé.
Ve středu jsme se zúčastnily výuky třetího ročníku. Lekce byla zaměřená na obsluhu klientů. Ve čtvrtek děvčata procvičovala denní líčení a na nás si vyzkoušela proměnu vizáže.
Poslední den jsme opět v učebně a kadeřnické provozovně a náplní vyučovacího dne je barvení vlasů a obsluha klientek.
Po celou dobu návštěvy školy Da Vinci se budoucí kadeřníci také věnovali přípravě na nadcházející soutěž na téma Halloween.
Děkujeme vedení i učitelům partnerské školy za milé a vřelé přijetí.
Iveta Ráczová a Markéta Šplíchalová

2. týden v Portugalsku na stáži 2.10.2022