Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Mezinárodní setkání EUROUČEŇ skončilo

Mezinárodní setkání EUROUČEŇ skončilo

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

26.9.2022

Projekt: Erasmus+ Evropská praxe pro profesní růst

Během tří zářijových dní se v Praze konala mezinárodní akce International EuroApprentices meeting.

Video z celé akce
Šlo o setkání euroučňů. I my jsme tam měli jednoho zástupce, který reprezentoval naši školu. Byla jím Jitka Čuřilová, naše loňská kadeřnice, která se loni účastnila stáže Erasmus+ v Portugalsku.
Setkání bylo nesmírně zajímavé, podnětné, účastníci získali spoustu nových zkušeností a v neposlední řadě vznikla také nová přátelství na mezinárodní úrovni.

Erasmus+ První týden za námi 25.9.2022

Sportovně turistický kurz na Azurovém pobřeží 23.9.2022