Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Výtvarné práce žáků v projektu Evropa ve škole

Výtvarné práce žáků v projektu Evropa ve škole

7.4.2022

A je tady další soutěž, tentokrát v rámci projektu Evropa ve škole (31. ročník) s názvem "Udržitelnost života v Evropě". Odeslali jsme několik krásných prací, které nás budou jistě kvalitně reprezentovat.

Zúčastnili se žáci třídy L1.A:
Ester Konečná, Julie Sroková, Ondřej Kotas a Daniel Krýsa se svou prací "Klobouk" z respirátorů na téma "Je to odpad, nebo to může být umění?"

Szmeková Daniela, Adamcová Terezie, Ester Gorylová, Terezie Podolová a Janette Chrapková s prací "Je to v hlavě" z obalů ze sladkostí a samých nezdravých pochutin na stejné téma.

Autory poslední práce na téma "Copak to tam leze a létá?" byli žáci třídy H3.A Bulawová Kateřina (fotografie + kresba) a Drongová Magdaléna (autorská fotografie + báseň)

Žákyně H1.A začnou pracovat jako dobrovolnice 7.4.2022

Sněhuláci pro Afriku 2022 - ukončeno 6.4.2022