Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěch v okresním kole Olympiády v českém jazyce

Úspěch v okresním kole Olympiády v českém jazyce

1.4.2022

V úterý 29. 3. 2022 se vítězky školního kola Olympiády v českém jazyce Irena Kohutová a Klára Šlachtová zúčastnily okresního kola v SVČ Juventus v Karviné.
Jedna z nich, Irena Kohutová z L3.B, byla velmi úspěšná a podařilo se jí probojovat se na pomyslné stupně vítězů - obsadila krásné 3. místo. Tímto si zajistila postup do krajského kola, které se má konat 25. dubna.
Oběma děvčatům děkujeme za reprezentaci, gratulujeme a Ireně budeme držet palce do krajského kola.

Úspěch naší studentky v celostátním kole překladatelské soutěže 1.4.2022

Velký úspěch v mezinárodní výtvarné soutěži 31.3.2022