Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěch naší studentky v celostátním kole překladatelské soutěže

Úspěch naší studentky v celostátním kole překladatelské soutěže

1.4.2022

Jako každoročně i letos jsme se zúčastnili překladatelské soutěže, kterou organizovala Katedra cizích jazyků Filozofické fakulty Ostravské univerzity.
Celostátního kola této soutěže se celkem zúčastnilo 214 studentů středních škol. I my jsme zde měli zastoupení šesti děvčat v jazyce anglickém, německém a ruském.
Letošní XVII. ročník byl pro naši školu velmi úspěšný. Studentka třetího ročníku pedagogického lycea Linda Wrzecionková obsadila 3. místo se svým neliterárním překladem v jazyce ruském. Lindě gratulujeme a ostatním děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Velký úspěch v mezinárodní výtvarné soutěži 31.3.2022

Ocenění pedagoga naší školy 30.3.2022