Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Žákyně H1.A začnou pracovat jako dobrovolnice

Žákyně H1.A začnou pracovat jako dobrovolnice

7.4.2022

Ve čtvrtek 4.dubna proběhlo školení dobrovolníků v Domově seniorů Helios. Zúčastnilo se 7 děvčat z prvního ročníku oboru sociální činnosti.
Výsledkem byla dohodnutá spolupráce. Dvě žákyně budou docházet za jedním klientem či klientkou, pět žákyň vytvoří skupinku, která jednou měsíčně naplánuje a zrealizuje pro klienty nějakou aktivitu.
Věříme, že se jim bude nejen dobrovolnictví líbit, ale získají také mnoho cenných zkušeností. Je obdivuhodné, když takto mladí lidé jsou ochotni věnovat svůj čas bez nároku na odměnu seniorům, kteří nejsou ani jejich příbuzní. Jsme hrdí na to, že už od 1. ročníku máme ve svých řadách mladé lidi se srdcem na správném místě. Nám nezbývá než jim držet palce a fandit jim.

Za zdravotní a sociální předměty Mgr. Jana Smejkalová a Ing. Yweta Drobčinská

Sněhuláci pro Afriku 2022 - ukončeno 6.4.2022