Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Velký úspěch v mezinárodní výtvarné soutěži

Velký úspěch v mezinárodní výtvarné soutěži

31.3.2022

Mezinárodní výtvarná soutěž "Krása okamžiku"

Vybraní žáci naší školy se zúčastnili mezinárodní výtvarné soutěže Krása okamžiku, kterou pořádalo Jazykové gymnázium Pavla Tigrida v Ostravě.
Jak už název výstavy napovídá, jednalo se především o inspiraci impresionistickými malíři, soutěžící mohli využít klasické výtvarné techniky, fotografii nebo třeba počítačovou grafiku. Soutěž probíhala ve dvou věkových kategoriích.
A to nejlepší?
V konkurenci 1300 prací ze 47 škol z ČR a Francie získala Irena Kohutová (L3.B) první místo ve své kategorii!!!!

Také další práce osmi žáků naší školy byly velmi úspěšné, protože se dostaly do prestižního výběru pro závěrečnou výstavu!!

Máme velkou radost a všem moc gratulujeme!

Ocenění pedagoga naší školy 30.3.2022

Prodlužování řas 30.3.2022