Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Sněhuláci pro Afriku 2022

Sněhuláci pro Afriku 2022

1.2.2022

Opět se zapojujeme do výzvy "Sněhuláci pro Afriku". Jde o humanitární akci, při které formou hry a zábavy a s minimálním příspěvkem pomůžeme dobré věci. Jak to probíhá?

• Vytvořte – postavte – sněhuláka, nebo cokoliv ze sněhu … za nepříznivého počasí i náhradní výtvarné řešení – do 28. 2. – vyfoťte a pošlete foto se jmény autorů a třídou na precek@stredniskola-sucha.cz. Zúčastnit se mohou jednotlivci i třídy.
  • V případě „sněžných dnů“ zvážíme i „sněhulákový den“ na hřišti školy.
  • Následovat bude část humanitární – zaslání finančního daru - celá částka pak bude zaslána za školu na účet pořadatele – toto vše do 30. 3. 2022.

Nejaktivnější třídy – kolektivy – se mohou těšit na krásná ocenění!

Přístrojová kosmetika- novinka na Odloučeném pracovišti 31.1.2022

Olympiáda v českém jazyce - školní kolo 21.1.2022