Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Den otevřených dveří je za námi

Den otevřených dveří je za námi

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

13.1.2022

V úterý 11. ledna proběhl den otevřených dveří.
Zájemce jsme mohli konečně přivítat osobně.
A zájem veřejnosti byl opravdu velký, přišli se podívat nejen potenciální budoucí žáci naší školy, ale také rodiče, známí a vůbec všichni, kteří byli zvědaví, jak to u nás vypadá.
Připravili jsme prohlídku školy, těch nejzajímavějších učeben i setkání se zástupci vedení školy. Zároveň byly veřejnosti představeny profily jednotlivých oborů.
V tento den jsme byli pro veřejnost otevřeni nejen ve škole, ale také na odloučeném pracovišti, kde pravidelně probíhá praktická výuka žáků oborů kosmetické služky a kadeřník.

Úspěšně jsme absolvovali certifikační proces systému hospodaření s energií 10.1.2022

Soutěž v konverzaci v angličtině - školní kolo 10.1.2022

11.1. 2022 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 5.1.2022