Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Přístrojová kosmetika- novinka na Odloučeném pracovišti

Přístrojová kosmetika- novinka na Odloučeném pracovišti

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

31.1.2022

Na Odloučeném pracovišti používáme širokou škálu přístrojové techniky, počínaje základními kosmetickými přístroji, jako je např. napařovací přístroj nebo Dermoskop – kosmetická lupa, až po přístroje s vysokou technologií.
Mezi používané přístroje neodmyslitelně patří Ultrazvuková špachtle na čištění pleti, Galvanická žehlička s funkci čištění a omlazení za pomoci galvanického proudu, ultrazvuku nebo fotonu.
V současné době nabízíme také ošetření pokožky nohou a nehty na nohou bruskou, tzv. suchá pedikúra.
Dnes už mezi standardní ošetření v našem školním salónu patří také ošetření laserem Lasocare, jehož hlavní indikace je regenerace, antiflogistika (protizánětlivost, u acné), protibolestivost a imunizace (např. u Herpes)
Mezi zcela nové přístroje se řadí Teleangitron. Přístroj je určen k:
· trvalé epilaci
· odstraňování rozšířených žilek (teleangiektázií)
· odstraňování hemangiomů, bradaviček.
Na své primární funkce využívá přístroj metodu SkinLine:
· přístroje využívající tuto metodu patří mezi nejmodernější přístroje kosmetického průmyslu firmy MEDISTELLAR GmbH Switzerland
· také známá jako metoda tzv. studené jehly, která kombinuje využití stejnosměrného a střídavého proudu.
· jedná se o zaručující metodu při odstraňování nežádoucích červených žilek, chloupků, fibromů a bradaviček s pomocí zlaté vlasové jehličky.
· aplikace této metody je velmi jednoduchá a spolehlivá a výsledky si můžete zkontrolovat hned po zákroku.
· oproti laseru je vhodnější na ošetření menších ploch.
· můžete ji použít na jakýkoliv typ, či barvu pleti a na všechny typy chloupků.
Trvalá epilace Přístrojem Teleangitron se odstraňují chloupky na malých plochách. Na rozdíl od metod, které využívají laser nebo výbojové světlo, tato metoda využívá kombinaci stejnosměrného a střídavého proudu, díky čemuž nehrozí žádné popálení pokožky. Jedná se o jednu z nejmodernějších metod při odstraňování chloupků, která se na rozdíl od laserových metod nemusí aplikovat opakovaně (likviduje i světlé a šedivé chloupky) a je méně finančně náročná.
Odstranění teleangiektázií Jedná se o eliminaci popraskaných a rozšířených žilek, také červených teček připomínajících znaménko (tzv. hemangiomy ), bradaviček. Touto metodou můžete také odstranit tzv. pavouček (prasklá žilka, ze které krev proudí více směry a připomíná tak pavoučka). Bezprostředně po ošetření je pokožka na povrchu narušena, proto je třeba zabránit styku ošetřeného místa s líčidly, případně jinými chemikáliemi.

Olympiáda v českém jazyce - školní kolo 21.1.2022

Překladatelská soutěž 20.1.2022

ON LINE VELETRH STŘEDNÍCH ŠKOL MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE 2021/2022 15.1.2022

Den otevřených dveří je za námi 13.1.2022