Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Juniorský pohár v Praze – máme 1. místo!

Juniorský pohár v Praze – máme 1. místo!

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

16.3.2019

V sobotu se v Praze konal Juniorský pohár v rámci pražského veletrhu World of Beauty and Spa. Téma poháru pro letošní ročník bylo „Moulin Rouge“, a to jak pro Make-up, tak i pro účesovou tvorbu.
Soutěže v líčení se účastnila naše žákyně Barbora Kolaříková, v účesové tvorbě pak zazářila Marie Doležalová. A právě Marie svým precizním uměním vykouzlila na své modelce překrásný účes, kterým si získala porotu. Vybojovala nejvíce bodů a vyšplhala se na nejvyšší příčku.
Gratulujeme Marii Doležalové ke krásnému 1. místu!

TŘÍDNÍ SCHŮZKY BUDOUCÍCH 1. ROČNÍKŮ 28.5.2019

ŘEDITELSKÉ VOLNO 28.3.2019