Mistrovství republiky Harmonie - máme 1., 2. a 3. místo!

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt
14.3.2019

14. března se v Brně konalo Mistrovství republiky mladých kadeřníků a kosmetiček HARMONIE 2018/2019, kterého se jako každým rokem zúčastnili také naši žáci.
Soutěž byla již tradičně vypsána v několika kategoriích a my můžeme slavit hned 3 úspěchy najednou.

V kategorii Účesová tvorba na téma „Přírodní živly – voda, země, oheň, vzduch“ získala 3.místo žákyně 3. ročníku kadeřnic Dominika Boneková.

V kategorii Účesová tvorba na cvičné hlavě s tématem „Účesy inspirované tvorbou Georgyi Kota“ se naše žákyně 2. ročníku kadeřnic Helena Šafaříková umístila na krásném 1. místě.

V kategorii Fantazijní líčení v dekorativní kosmetice jsme v tématu Orient také sklidili úspěch – máme 2. místo, vybojovala si jej žákyně 4. ročníku oboru Kosmetické služby Eliška Hanusková.

Účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci a blahopřejeme ke krásnému umístění.