Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Oslavy stoletého výročí založení republiky

Oslavy stoletého výročí založení republiky

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

24.10.2018

V neděli 28. října 2018 to bude přesně 100 let od vzniku Československé republiky. Tato událost patří neodmyslitelně k významným milníkům naší historie, a to znamená mnoho příležitostí k oslavným a vzpomínkovým akcím.
Naše škola se pravidelně účastní akcí pořádaných Moravskoslezským krajem a nebude tomu jinak ani letos. Právě k stoletému výročí vzniku Československa se bude konat den otevřených dveří a zároveň tematická přehlídka na Krajském úřadě v Ostravě. Zúčastní se naši žáci oboru kadeřník, kteří budou prezentovat historické dobové účesy, to vše za podpory našeho absolventa Luďka Šmehlíka, který si připraví přehlídku historických oděvů.
Nenechte si tento zážitek ujít!

TŘÍDNÍ SCHŮZKY BUDOUCÍCH 1. ROČNÍKŮ 28.5.2019

ŘEDITELSKÉ VOLNO 28.3.2019