Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Bílá pastelka

Bílá pastelka

22.10.2018

Již tradičně se žáci naší školy zúčastnili celonárodní veřejné sbírky Bílá pastelka, která proběhla 17. října.
V letošním školním roce se do realizace humanitární akce opět zapojili žáci třetího ročníku pedagogického lycea. Celkem 15 dvojic nabízelo k zakoupení symbolickou bílou pastelku, malý kalendář a bloček na poznámky. Páry pracovaly v ulicích města Havířova, Ostravy, Karviné, Frýdku a mnoha dalších.
Výtěžek sbírky bude využit ve prospěch nevidomých a slabozrakých osob a na podporu služeb, které jsou osobám se zrakovým postižením poskytovány v rámci celé České republiky.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY BUDOUCÍCH 1. ROČNÍKŮ 28.5.2019

ŘEDITELSKÉ VOLNO 28.3.2019