Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Projekt Silesia v Polsku - Barevně i černobíle

Projekt Silesia v Polsku - Barevně i černobíle

5.3.2014

Projekt: Projekt Silesia v Polsku - Barevně i černobíle

Poslední dva únorové dny strávila skupina našich žáků pod vedením Mgr. Jiřiny Pechové, Ing. Zdeňky Jahnové a ak. soch. Víta Přečka v polském městě Rydultowy, kde probíhalo další setkání v rámci projektu Silesia. Na těchto akcích se studenti učí novým fotografickým technikám, práci s kompozicí, s živými modely i krajinou, vyvolávání a retušování fotografií. Poslední setkání bylo věnováno focení v interiéru a hlavním tématem se staly portrétní fotografie. Žáci se učili zacházet se světly, vyzkoušeli si náročnost práce s živým modelem a výsledné fotografie si sami vyvolávali v temné komoře. Pro všechny se jednalo o přínosnou akci, která je posunula v tomto uměleckém oboru zase o krok dále.

4. ročník Valentýnské laťky 5.3.2014

Návštěva Evropského parlamentu ve Štrasburku 4.3.2014

Školní kolo soutěže Prodavač 2014 26.2.2014

Divadélko z Hradce v naší škole 26.2.2014