Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > 4. ročník Valentýnské laťky

4. ročník Valentýnské laťky

5.3.2014

V minulých letech k nám proniklo několik nových tradic a svátků z USA. Stále častěji se setkáváme s nazdobenými dýněmi v období Památky zesnulých, Ježíška víceméně úspěšně nahrazuje Santa Claus a v únoru se objevuje konkurence prvomájové pusy pod třešní, svátek zamilovaných - svatý Valentýn. Před třemi lety jsme zahájili novou sportovní tradici - VALENTÝNSKOU LAŤKU. Letos proběhl její čtvrtý ročník, a to v kategorii dívčí i chlapecké. A jak sváteční sportovní zápolení dopadlo letos? DÍVKY: 1. Veronika Motúzová z L1.A 2. Lucie Mazurová z L4.A 3. Alexandra Salamonová z L1.A CHLAPCI 1. Michal Kuncek z K3.A 2. Tomáš Jindřich z L2.A 3. Denis Sarközi z P2.A Děkuji všem účastníkům Valentýnské laťky, blahopřeji všem nejlepším a těším se na další ročník! Předseda PK Karel Koyš.

Návštěva Evropského parlamentu ve Štrasburku 4.3.2014

Školní kolo soutěže Prodavač 2014 26.2.2014

Divadélko z Hradce v naší škole 26.2.2014

Pohár středních škol Moravskoslezského kraje ve veslování na trenažeru 26.2.2014