Jste tady: Úvodní strana > Aktuality

Strana 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 (171-180 z 1.613)

Úspěch v městském kole ve šplhu

24.5.2023

Máme za sebou další, opět úspěšnou reprezentaci! Tentokrát to bylo ve šplnu.
V rámci Havířovské ligy středních škol uspořádala ve středu 10. května Střední průmyslová škola stavební Havířov ve své tělocvičně městské kolo ve šplhu.
V kategorii dívek zvítězila a zlatou medaili získala naše žákyně Eliška Hejsková ze třídy L3.B.

Tým děvčat obsadil celkové 2. místo a chlapci skončili na 5. místě.

Tým našich děvčat:
· Hejsková Eliška /L3.B/
· Běčáková Natálie /L1.B/
· Klimšová Žaneta /L1.B/
· Valášková Pavlína /L3.B/
· Serišová Maria /K3.S/

Tým našich chlapců:
· Sikora David /L1.A/
· Kotas Ondřej /L2.A/
· Bogár Daniel /H2.A/
· Kaczmarczyk Adam Gabriel /L3.A/
· Firla Tobiáš /L1.A/
· Krýsa Daniel /L2.A/

Chtěl bych touto cestou opět poděkovat výše uvedeným žákům za úspěšnou reprezentaci školy v Havířovské lize středních škol.

Za kabinet TV Karel Koyš.

Webinář firmy Matrix

19.5.2023

Ve středu 17. 5. 2023 se žáci K1.A a K2.A zúčastnili na odloučeném pracovišti webináře firmy Matrix. Školení bylo zaměřeno na základy barvení, barevný kruh a produkty firmy Matrix. Nové poznatky žáci brzy využijí při obsluze klientů.

Eco Happening

Projekt: Učím o klimatu – Active Citizens: Chráníme klima!

16.5.2023

Zveme vás na EcoHappening!!!
Ten se bude konat v pátek 19. května od 14 hodin na školním hřišti SŠ Havířov - Pr. Suchá, příspěvková organizace.
Kromě stánků s ekologickou tématikou a aktivitami pro děti se od 15 hodin můžete těšit také na vystoupení známého "dábelského" houslisty Jiřího Erlebacha.
Přijďte, těšíme se na vás.

Úspěch v krajském finále orientačního běhu

16.5.2023

Po úspěchu v okresním kole orientačního běhu postoupili naši žáci do krajského finále přeboru škol v orientačním běhu, které proběhlo ve čtvrtek 11. května 2023 v prostorách Komunitního centra Všichni spolu, Ostrava-Poruba.
Za slunečného počasí po výborném výkonu obsadili naši chlapci v kategorii HS vynikající 3. místo a naše děvčata skončila v kategorii DS na 4. místě.

Úspěšný tým našich děvčat:
· Hejsková Eliška (L3.B)
· Kotásková Miriam (K1.S)
· Klimšová Žaneta (L1.B)
· Valášková Pavlína (L3.B)
· Navrátilová Laura (K1.A)
· Režňáková Tereza (K1.S)

Úspěšný tým našich chlapců:
· Sikora David (L1.A)
· Malíř Petr (L3.B)
· Krýsa Daniel (L2.A)
· Wunsch Daniel (H3.A)
· Kaczmarczyk Adam Gabriel (L3.A)
· Bogár Daniel (H2.A)

Chtěl bych touto cestou opět poděkovat výše uvedeným žákům za úspěšnou reprezentaci školy na poli sportovním. Za kabinet TV, Karel Koyš.

Stále ještě táhneme za jeden provaz - H1.A

Projekt: Táhneme za jeden provaz

10.5.2023

Úterní dopoledne 9. května se ve třídě H1.A neslo v duchu soutěžení, přemýšlení, spolupráce i emocí. To vše v rámci preventivního programu Táhneme za jeden provaz.
Moc jsme si to užilli!

2. místo ve Středoškolské odborné činnosti

7.5.2023

Práce s talenty
Každoročně píší žáci 3. ročníku pedagogického lycea ročníkové práce a někteří z nich, ti nejlepší, se pak hlásí do tzv. Středoškolské odborné činnosti.
Ani letos tomu nebylo jinak a my jsme se v pátek mohli radovat z velkého úspěchu - 2. místa!
Gratulujeme Sofii Alexandře Pokludové z L3.B k úspěchu v podobě druhého místa v krajském kole soutěžní přehlídky Středoškolské odborné činnosti.

Výtvarné práce našich maturantů

7.5.2023

Do konce školního roku budou zdobit prostory naší školy výtvarné práce žáků 4. ročníku pedagogického lycea.
Závěrečný projekt na téma "Výtvarné styly a směry 20. století" představuje prostřednictvím jejich povedených prací rozmanitost této doby. Jaké máme mezi sebou skryté talenty, posuďte sami... Snad je pohled na jejich vlastní práce v prostorách školy potěší a uklidní před jejich maturitami - přejeme všem hodně úspěchů!

Poslední zvonění a maturitní volejbal

5.5.2023

Ve čtvrtek 27. dubna jsme se v rámci "Posledního zvonění" již tradičně loučili se žáky posledních ročníků. Opět to bylo loučení s obrovskou dávkou veselí, recese, občas slziček dojetí, smíchu a pohybu. Závěrečné ročníky (L4.A, L4.B, K4.S, H4.A a K3.B) se rozloučily se svoji "Alma mater" a každá třída to pojala po svém. Všichni se skvěle bavili, jak účinkující, tak diváci.
V závěru posledního zvonění se konal tradiční „Volejbalový výprask adeptů cechu maturantského od kouzelníků míče volejbalového z řad kantorských, a to v úborech nočních“…
Současně byli pasování čekatelé ze tříd letošních předposledních ročníků, kteří převzali štafetu od svých starších spolužáků, takže nezbývá, než již dnes se těšit na "Poslední zvonění 2024".

Za kabinet TV, Karel Koyš.

Škola získala dotace z rozpočtu Statutárního města Havířova

5.5.2023

• Smlouva č. 97/OŠK/23 ve výši 50 000,00 Kč – dotace na úhradu nákladů souvisejících s činností mimosportovních kroužků v roce 2023
  • Smlouva č. 98/OŠK/23 ve výši 30 000,00 Kč – dotace na úhradu nákladů souvisejících s činností sportovních kroužků v roce 2023
  • Smlouva č. 99/OŠK/23 ve výši 16 000,00 Kč – organizace Havířovské ligy středních škol – futsal dívek, volejbal dívek, veslování dívek na trenažeru, veslování chlapců na trenažeru.

Školení firmy BES

3.5.2023

V úterý 2. května proběhlo na odloučeném pracovišti školení z firmy Bes.
Tohoto školení se zúčastnila třída K2. A.
Žáci se seznámili s inovací melírovacího pudru a zároveň melírovali a barvili.

Strana 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 (171-180 z 1.613)