Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Divadelní odpoledne

Divadelní odpoledne

6.5.2013

Studentky a studenti 1. ročníku pedagogického lycea a 2.ročníku sociální činnosti si připravili divadelní odpoledne. Pod vedením Ing. Drobčinské a Mgr. Miřacké připravili tři představení pro klienty sociálního zařízení Santé a pro děti a maminky z Help klubu. Na programu bylo kolektivní dílko „Žlutý Karkul“, napsáno třídou lycea na motivy klasické pohádky O Červené Karkulce. Pak následoval poučný příběh „O dvou tovaryších“ (L 1.A) a klasická pohádka „Sněhurka a sedm trpaslíků“ (H 2.A). Milá návštěva si také prohlédla naši školu, protože "Helpáky" velice zajímalo, jak studují dnešní mladí lidé.

KOSMETIČKY A KADEŘNÍCI POJEDOU NA ZKUŠENOU DO FINSKA ! 17.9.2013

Ohlédnutí za lyžařskými kurzy 2013 6.5.2013