Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Sportovně turistický kurz - adrenalin Orientka

Sportovně turistický kurz - adrenalin Orientka

23.10.2012

Uvidíme se zítra v 6.15 na nádraží… Tak takhle jsme se loučily (my, samé holky) v pondělí 1. října. Před námi byly čtyři dny plné (nejen) adrenalinových zážitků. Cesta vlakem nám utíkala rychle. Většina z nás ještě dospávala a zbytek si cestu krátil hraním na kytaru. Když jsme dorazili do Rýmařova, přesedli jsme si na autobus a než jsme se otočili, byli jsme na chatě Orientka. První pohledy padly na lanové centrum, které stálo uprostřed areálu. Rychle jsme se šli ubytovat, naobědvat a program mohl začít. Můžu? Můžeš. Jistíš? Jistím. Lezu! Lez… Přesně tohle byla naše poslední slova před vstupem na skálu. Nejprve jsme si s pomocí instruktorů lezení vyzkoušeli na umělé skále a další den na opravdové. Odvaha se ukázala nejen ve zdolání skály, ale také v důvěře ke spolužačce, která stála dole a jistila. Lezení však nebyla jediná aktivita, kterou jsme absolvovali. Většina z nás úspěšné překonala již zmíněné lanové centrum. Zažili jsme i armygame, klasickou počítačovou střílecí hru, na vlastní kůži. Dokonce nechybělo ani slaňování, bungee trampolína a skok do prázdna, který pro nás byl asi tím největším adrenalinovým zážitkem. Rozhodnutí ke skoku bylo někdy dlouhé, ale nikdo z nás toho nakonec nelitoval. Poslední večer jsme grilovali, hráli na kytaru a zpívali. Domů jsme odjížděli se spoustou fotek, zážitků a zkušeností. Byly to zkrátka čtyři skvělé dny plné adrenalinu a legrace. Na zdárném průběhu celého kurzu se kromě instruktorů podílela paní učitelka Urbanková a pan učitel Koyš, kterým tímto za vše děkujeme a těšíme se na další skvělou společnou akci :).

Sportovně turistický kurz ve Francii 23.10.2012

Bílá pastelka 22.10.2012