Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Sportovně turistický kurz ve Francii

Sportovně turistický kurz ve Francii

23.10.2012

Ve dnech 21. - 30. září se konal turistický kurz ve Francii ve středisku Cap Esterel. Během pobytu jsme se mimo jiné účastnili výletů do Cannes, Saint Tropez, St. Raphaël a dokonce i exkurze v parfumerii v Grasse. Krom každodenního plavání jsme si užili volejbal a ti, kteří tomuto sportu neholdovali, si mohli zahrát stolní tenis. Na místním trhu jsme pak měli příležitost vyzkoušet tradiční speciality, např. domácí nugát, med a různé druhy francouzských sýrů. Kdo se chtěl pokochat francouzskou přírodou a krásným výhledem na moře, nenechal si ujít dva výšlapy na blízké vrcholy. Kurz jsme si všichni nádherně užili a domů jsme se vraceli plní zážitků. Za studentky tříd H3.A, L4.A, K3.B a K3.S Hana Tomiczková.

Bílá pastelka 22.10.2012

Srdečné pozdravy z Irska 21.10.2012