Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Den dětí pro žáky ZŠ Kpt. Jasioka

Den dětí pro žáky ZŠ Kpt. Jasioka

6.6.2012

První červnový den mají děti po celém světě svůj svátek. Studenti 3. ročníku VHČ - sociálně administrativní činnosti se rozhodli uspořádat jeho oslavu již o den dříve. Pozvali si k tomu děti z prvního stupně ZŠ Kpt. Jasioka a v rámci předmětu osobnostní a dramatická výchova jim předvedli pohádku "Jak se nemohli dopočítat". S organizací vystoupení pomáhala také studentka pedagogického lycea Patrizia Lajdová. Po nadšeném potlesku malých školáků následovala řada her, které si studenti pro děti připravili. Na závěr celého setkání dostaly děti malou sladkost.

Odborná exkurze pedagogického lycea 6.6.2012

Ohlédnutí za LVZ 2012 5.6.2012