Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Odborná exkurze pedagogického lycea

Odborná exkurze pedagogického lycea

6.6.2012

Poslední květnový den navštívily studentky 2. ročníku pedagogického lycea zařízení Santé – centrum ambulantních a pobytových služeb pro lidi s mentálním postižením. Studentky si prohlédly denní stacionář pro dospělé od 19 – 64 let na ul. Tajovského – MIKADO a denní stacionář na ul. Čelakovského, který nabízí služby pro děti a dospělé (3 – 64 let). Klienti obou center se potýkají se středně těžkým až těžkým stupněm mentálního postižení, popřípadě s kombinací mentálního s tělesným či smyslovým postižením. Exkurze byla velice podnětná, děvčatům se zařízení, s nímž naše škola již dlouho spolupracuje, a jeho fungování líbilo.

Ohlédnutí za LVZ 2012 5.6.2012

Naše dívky v celostátním finále SFL 28.5.2012