Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Rozhoduj o Evropě

Rozhoduj o Evropě

24.10.2011

Studenti gymnázia G3.A a G4.A se 22. září 2011 zúčastnili semináře v rámci projektu „Rozhoduj o Evropě“, konaného v Ostravě na Ekonomické fakultě VŠB-TUO. Cílem semináře bylo prohloubit zájem znalostí o EU a motivovat žáky v dalším studiu. Informační a vzdělávací projekt „Rozhoduj o Evropě: Model Evropské unie“ je kombinací řady interaktivních seminářů, simulovaných a moderovaných setkání, které společně tvoří ucelený soubor efektivní komunikace aktuálních evropských témat a fungování Evropské unie zaměřený na cílovou skupinu žáků středních škol a vysokoškolských studentů. V letošním roce je projekt realizován za finanční podpory programu Mládež v akci. V přednáškovém sále se sešli studenti z různých středních škol Moravskoslezského kraje. Hlavní náplní semináře byly informace o historii vzniku EU a fungování jednotlivých institucí. Další informace o akci se mohou zájemci dozvědět na internetových stránkách www.eutis.cz.

ÚSPĚCH ŠKOLY VE STÁTNÍ MATURITĚ 11.11.2011

Návštěva Tyfloservisu 24.10.2011

Bílá pastelka 16.10.2011

Úspěšnost přijetí našich absolventů na vysokých a vyšších odborných školách 11.10.2011