Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Podzim opět s Kysuckým horalem

Podzim opět s Kysuckým horalem

14.11.2010

Ve dnech 12. - 14. listopadu 2010 se studentky naší školy zúčastnily další z řady akcí organizovaných společností PARA consulting. Tato společnost působí v Havířově od roku 2007 a již od jejích počátků s ní naše škola intenzivně spolupracuje. Zejména studentky oborů Výchovná a humanitární činnost a Pedagogické lyceum, které se aktivit účastní, tak mohou získat řadu neocenitelných zkušeností a ověřit si teoretické znalosti získané v hodinách odborných předmětů přímo v praxi. Společnost PARA consulting realizuje sportovní, společenské a kulturní akce pro děti a klienty s různým typem postižení. Je pravidelným organizátorem sportovních her s prezentací aplikovaných pohybových aktivit v celoročním rozsahu s působností převážně ve Zlínském, Moravskoslezském a Žilinském kraji. Od svého vzniku zrealizovala kolem 80-ti akcí. Jsme rádi, že si naši studenti mohou prostřednictvím účasti na těchto akcích utvořit reálnější představu o svém možném budoucím povolání.

ŠKOLA OSLAVILA 50 LET - K MODE 18.11.2010

Naše studentka bruslí v Mrazíkovi 13.11.2010