Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Sex, AIDS a vztahy

Sex, AIDS a vztahy

7.12.2009

Na přelomu listopadu a prosince se studenti 2. ročníků setkali s panem Tomášem Klimeckým, lektorem organizace ACET ČR, který za nimi každoročně přichází s tématem stále více aktuálním - „Sex, AIDS a vztahy“. V první části přednášky se studenti dozvídají mnoho jasných a konkrétních informací o nemoci AIDS doplněných o aktuální statistiky, mluví se o rizikovém způsobu chování. Druhá část přednášky je zaměřena na vztahy, vyzdvihuje hodnoty jako je věrnost, láska, cit a oboustranná odpovědnost. Besedy, které přinášejí potřebné informace a působí i na emoce posluchačů, jsou velmi užitečné, protože pomáhají naplňovat předpoklad, že jsou-li si mladí lidé vědomi hrozícího nebezpečí, mohou se mu snáze vyhnout a bránit se mu.

Studenti Africe 2.12.2009

Exkurze do automobilky Hyundai 1.12.2009