Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Děti mateřské školky opět na odloučeném pracovišti

Děti mateřské školky opět na odloučeném pracovišti

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

21.3.2023

Dnes nás na odloučeném pracovišti opět navštívily děti z Mateřské školy Čelakovského v Havířově.
Paní učitelka je v rámci ŠVP seznamuje s různými řemesly, a tak jim naši žáci oborů kadeřník a kosmetické služby ukázali, co se již naučili.
Kadeřníci z prvního ročníku holčičkám zapletli copánky, vytvořili různobarevné kreace pomocí barevných sprejů a chlapcům vytvořili vlasový styling.
Budoucí kosmetičky ze třetího ročníku dětem nalakovaly nehtíky.
Děti si samy mohly vyzkoušet natáčení vlasů na natáčky a zaplétání jednoduchých copů. Malí návštěvníci byli naprosto nadšení, líbilo se jim prostředí, malé pohoštění i drobnosti, které jsme si pro ně připravili.

Bezbatohový a bezkabelkový den 16.3.2023

Sportovec roku 2022 6.3.2023