Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Ples 2023

Ples 2023

26.2.2023

Konečně. Po dlouhé nucené covidové pauze jsme se konečně dočkali.
V pátek 24. února se v prostorách Společenského domu Reneta v Havířově konal Školní ples s nádechem tajemství. Jeho tématem totiž bylo „inkognito“.
Večer to byl skvělý, plný smíchu, tančení, zpívání, křepčení na parketu, krásných setkání a báječné nálady.
O skvělé předtančení se postaral pár ze skupiny IDance, plesovým programem nás provedli Bára a Tadeáš, k tanci hrálo duo Gaspary, k dispozici jsme měli drobné občerstvení a ve foyer jsme mohli využít nápaditý fotokoutek.
Už teď se těšíme za rok, kdy samozřejmě na plesovou tradici navážeme a naplánujeme další báječný večer.
Děkujeme všem organizátorům a jejich pomocníkům.
A vy, co jste s námi nebyli? Určitě přijďte, nebudete litovat!

Bedna komunismu – propaganda 26.2.2023

Projektová schůzka v Havířově 24.2.2023