Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Adaptujeme se i v lednu

Adaptujeme se i v lednu

31.1.2023

Projekt: Táhneme za jeden provaz

V tomto školním roce probíhá v naší škole realizace projektu z dotací Moravskoslezského kraje s názvem Táhneme za jeden provaz.
Veškeré akce projektu jsou zaměřeny na prevenci rizikového chování a účastníky jsou žáci 1. ročníků.
Na adaptační kurz v září 2022 navázaly aktivity zaměřené na formování správného kolektivu třídy a dobré vztahy mezi jednotlivci. Ve dnech 23. – 31. 1. 2023 se konala již druhá část práce se třídou, jejímž lektorem je pracovník Poradny pro primární prevenci Ostrava.
Další tyto preventivní programy se budou konat v dubnu a v červnu tohoto školního roku.
Taťána Hellerová, školní metodik prevence

Táhneme za jeden provaz

V rámci dotačního programu podpora aktivit v oblasti prevence rizikových projevů chování u dětí a mládeže na školní rok 2022/2023 pod názvem „Táhneme za jeden provaz“ se v měsíci lednu 2023 uskutečnily přednášky všeobecné prevence. „Financováno z rozpočtu MSK“.

MSK

Brněnské zrcadlo 2023 - dvakrát první místo! 1.2.2023