Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Stínování - shadowing

Stínování - shadowing

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

25.1.2023

Projekt: Erasmus+ Evropská praxe pro profesní růst

V rámci projektu Stínování k nám z polské partnerské školy z Tychy přijela paní učitelka oboru Kadeřník a Kosmetické služby Malgorzata Cziarniecka.
Včerejší odpoledne strávila na odloučeném pracovišti. Tam si prohlédla provozovny a učebny oborů Kadeřník a Kosmetické služby a sledovala práci našich žáků.
Nakonec proběhla zajímavá beseda, při níž si paní Cziarniecka povídala s našimi budoucími kadeřníky z druhého ročníku. Vyprávěla jim především o Mistrovství světa v účesové tvorbě, kterého se na podzim zúčastnila a kde se jí ve dvou kategoriích podařilo získat první a druhé místo.

Školení firmy Medistellar 22.1.2023

Školní kolo překladatelské soutěže 12.1.2023