Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Zpívání v Polsku

Zpívání v Polsku

5.1.2023

Leden je měsíc, kdy se každoročně účastníme mezinárodního festivalu zpívání koled v Polsku.  Tradičně se tohoto příjemného svátečního setkání zúčastňujeme i my. A činíme tak velmi rádi.

Stejně tomu bylo i tento rok, kdy jsme vybrali šikovné zpěvačky naší školy Ester Konečnou, Lauru Bortoli, Lilianu Hudcovou a Anetu Wilkovou a vyrazili směr Polsko.

Letos jsme se takto zúčastnili již  12. ročníku Mezinárodního zpívání koled na partnerské škole Zespół Szkół Budowlanych v polském Cieszyně.

Naše děvčata zazpívala dvě české koledy a také finální píseň, která zazněla na K-MODE. To vše pod vedením p. učitele Erlebacha, jež rozproudil náladu v publiku písničkou o včelce Máje, kterou se naučil na počest pořadatelů akce v polštině.

Atmosféra byla nádherná a my si ještě mohli užít vánoční chvíle pohody.

Již dnes se těšíme na další podobné setkání s našimi přáteli z Polska.

Výsledky výběrového řízení leden 2023 4.1.2023

Poslední střípky z roku 2022 2.1.2023