Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Večerní divadlo Donaha!

Večerní divadlo Donaha!

4.11.2022

V tomto týdnu jsme se opět mohli s některými žáky setkat v Divadle Jiřího Myrona v Ostravě. Byli jsme na komedii Donaha!
A jaké to bylo? Občas jsme se smáli nahlas, občas tiše usmívali, někdy jsem se smíchy mohli potrhat, jindy jsme zírali s otevřenou pusou :) Prostě ostravská komedie plná překvapení a vtipných aktuálních dialogů. Bylo to fajn!

Brzy se určitě můžete těšit na další nabídku některého z večerních představení Národního divadla moravskoslezského v Ostravě. Stačí sledovat sociální sítě školy, kde bude jako obvykle nabídka titulů a lístků včas uveřejněna, a pak si neprodleně zajistit místo (vstupenku) v kabinetě českého jazyka.

Gaudeamus 2022 4.11.2022

Meet Loutky aneb Setkání loutek s učiteli a žáky pedagogických oborů 2.11.2022