Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Meet Loutky aneb Setkání loutek s učiteli a žáky pedagogických oborů

Meet Loutky aneb Setkání loutek s učiteli a žáky pedagogických oborů

2.11.2022

Ve dnech 1.–2. 11. 2022 se naši žáci oboru pedagogického lycea účastní 1. ročníku přehlídky Meet loutky. Záměrem organizátorů této akce, tedy Divadla loutek Ostrava, je zprostředkovat vzájemné propojení a obohacení učitelů, žáků SŠ a studentů VŠ pedagogických oborů, divadelních lektorů, loutkářů a dalších divadelních tvůrců.

Program dvoudenní přehlídky zahrnuje loutková divadelní představení, tvořivé dílny reflektující divácký zážitek z představení, tematické diskuse (např. proč chodit s dětmi do divadla či jak pracovat s dětmi po představení), besedy s tvůrci divadelních inscenací a rovněž loutkovou dílnu.

Fotografie zachycují naše žákyně s prstovými loutkami, jež si vyrobily a s nimiž (si) následně hrály v loutkové dílně první den přehlídky.

Návštěva Jedličkova ústavu Praha 1.11.2022

Kadeřnická a kosmetická soutěž v Polsku 31.10.2022

Chystá se školní kolo PŘEKLADATELSKÉ SOUTĚŽE 30.10.2022

Úspěch v Městském kole ve futsalu dívek v rámci Havířovské ligy středních škol 24.10.2022