Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Úspěch v Městském kole ve futsalu dívek v rámci Havířovské ligy středních škol

Úspěch v Městském kole ve futsalu dívek v rámci Havířovské ligy středních škol

24.10.2022

Dlouholetou tradici má v našem městě podpora středoškolského sportu v rámci soutěží Havířovské ligy základních a středních škol.

V Havířovské lize si žáci škol města Havířova poměřují své dovednosti na poli sportovním. Naše škola se aktivně do Havířovské ligy zapojuje nejen účastí našich žáků v jednotlivých soutěžích, ale taky pořádáním sportovních klání pro žáky všech havířovských středních škol.

Letos již tradičně pořádala naše škola Městské kolo ve futsalu dívek, které proběhlo v prostorách Městské sportovní haly Slávie ve čtvrtek 20. října 2022. Dívčí tým naší školy skončil na 2. místě a získal nejenom stříbrné medaile, ale i další body do celoroční soutěže Havířovské ligy středních škol pro tento školní rok 2022/2023.
Úspěšný tým naší školy tvořily tyto žákyně:

• Gawryšová Daniela /L4.A/
  • Jurásková Markéta /L3.A/
  • Přichystalová Nela /L3.A/
  • Hejsková Eliška /L3.B/
  • Valášková Pavlína /L3.B/
  • Klimoszková Karolína /L1.B/
  • Turoňová Karolína /L1.B/
  • Záchová Nikol /L1.B/
  • Kováčová Vanesa H3.A/
  • Dudová Karolína /K1.A/
  • Navrátilová Laura /K1.A/

Opět bych chtěl touto cestou poděkovat všem našim fotbalistkám za úspěšnou reprezentaci školy.

Za kabinet TV Karel Koyš

Financováno z „Dotace z rozpočtu města Havířova“

Školení Primavera Andorrana 23.10.2022

Stříbro v okresním finále v basketbalu 20.10.2022