Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Shadowing - Tychy

Shadowing - Tychy

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

30.9.2022

Projekt: Erasmus+ Evropská praxe pro profesní růst

V rámci projektu Erasmus plus jsme v Polsku prožily dva krásné dny plné nových zážitků.
Ve čtvrtek 29. 9. jsme nejdříve absolvovaly prohlídku školy Da Vinci. Pak jsme se s děvčaty kadeřnického oboru přemístily do Katovic na "Beauty day".
Dívky se tam prezentovaly svými dovednostmi a česaly pod naším pedagogickým vedením klientky v parfumerii Douglas. Akce měla velký úspěch.
O den později jsme se pak na zmíněné škole v učebně odborného výcviku zúčastnily výuky 1. ročníku kadeřnického oboru. Vyučovací hodina byla zaměřena na symetrické oddělování vlasových partií a zaplétání různých druhů copů.
Paní učitelka také předvedla aplikaci vlasové masky a použití napařovače na vlasy.
Moc se nám v partnerské škole líbilo.

Mgr. Iveta Ráczová a Markéta Šplíchalová

Spolupráce s organizací ADRA Havířov 30.9.2022