Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Školní projekt PROMĚNA - třída K1.A, K3.S

Školní projekt PROMĚNA - třída K1.A, K3.S

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

15.6.2022

Žákyně oboru Kadeřník Karolína Amborska, Veronika Ciencialová a Lauren Hužvárů pod vedením učitelů odborného výcviku provedly změnu vizáže paní třídní učitelky Evy Janečkové.
Nejprve proběhla konzultace paní učitelky s učitelkou odborného výcviku Markétou Šplíchalovou a poté žákyně změnily barvu vlasů ze světlého odstínu na tmavší pomocí melírovací techniky. Dívky vytvořily střih ve tvaru podkovy a konečnou úpravu vlasů foukanou ondulací.
Žákyně oboru Kosmetické služby Simona Kunzová paní učitelce nabarvila obočí a vytvořila make-up, který krásně ladil s novým účesem.
Paní učitelka Eva Janečková i všichni, kteří se na proměně podíleli, byli výsledkem tohoto projektu velmi nadšeni.

Reportáž z posledního týdne v Portugalsku 13.6.2022

Návštěva maskérny a vlásenkářské dílny 9.6.2022