Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > EuroApprentices Network neboli Síť Euro-učňů

EuroApprentices Network neboli Síť Euro-učňů

9.4.2022

V souvislosti se snahou o zvýšení podpory a propagace mezinárodních stáží v odborném vzdělávání vznikla v roce 2017 za spolupráce národních agentur programu Erasmus+ z České republiky, Německa, Rakouska, Dánska, Finska a Itálie nová iniciativa EuroApprentices Network neboli Síť Euro-učňů.

Do sítě se poprvé zapojí i naše škola s účastníky stáží programu Erasmus+ v odborném vzdělávání a přípravě, kteří loni na podzim absolvovali odbornou stáž v Portugalsku.

Ti budou reprezentovat naši školu a o své zážitky ze zahraniční praxe se podělí s ostatními účastníky stáží na národních setkáních v Praze v červnu a v září.

Žákyně H1.A začnou pracovat jako dobrovolnice 7.4.2022

Výtvarné práce žáků v projektu Evropa ve škole 7.4.2022