Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Přednáška o organizaci ADRA

Přednáška o organizaci ADRA

15.3.2022

V pondělí 14. března proběhla přednáška pro třídu H1.A o činnosti organizace Adra a nastínila možnost spolupráce s Domovem seniorů Helios v Havířově.
O práci v Adře hovořila koordinátorka dobrovolníků v Havířově a Horní Suché paní Martina Hölblinková, která krásně popsala, co jí tato práce dává a jaké z ní má pocity. Náročnou práci se seniory přiblížila paní Mgr. Gabriela Kunčická, vedoucí útvaru sociální a přímé péče střediska Helios. Zároveň popsala možnost spolupráce naší školy s domovem seniorů.
I přesto, že jsou žáci v prvním ročníku, překvapili svým zájmem o dobrovolnickou práci, dotazy a aktivitou v hodině. Obě přednášející byly nadšené a myslíme si, že díky této spolupráci budou rozšířeny řady dobrovolníků.
Za sociální předměty Mgr. Jana Smejkalová a Ing. Yweta Drobčinská

Šluskolona L3.B 7.3.2022