Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Sbírka materiální pomoci úspěšně ukončena

Sbírka materiální pomoci úspěšně ukončena

4.3.2022

Žáci i zaměstnanci naší školy se také připojili k obrovské vlně solidarity, která momentálně vládne všude kolem. Ve dnech 2. a 3. března jsme u nás pod patronací města Ostrava zorganizovali sbírku materiální pomoci pro ty, kteří utíkají před válkou. Po oba dny dobrovolníci přinášeli zdravotnický materiál, hygienické prostředky, polštářky, deky, spacáky a spoustu dalšího.
Věcí se nasbíralo opravdu dost a my všem zúčastněným děkujeme. Jsme hrdí na všechny, kteří se sbírky zúčastnili, ať už v jakékoli míře. Stále ještě platí, že jsme „škola pro život“ a že úplně nejdůležitější je lidskost, solidarita a ochota. Děkujeme.

Informace pro uchazeče o studium 4.3.2022

Sbírka materiální pomoci pro uprchlíky z Ukrajiny 28.2.2022