Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Doučování žáků škol

10.2.2022

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy v souvislosti s negativními dopady výluk prezenční výuky způsobenými pandemií covid-19 na vzdělávací výsledky žáků a zvýšení vzdělanostních nerovností vyhlásilo program: Doučování žáků škol.
Finančním zdrojem pro realizaci investice 3.2.3. Národního plánu obnovy jsou prostředky fondu Evropské unie - Next Generation EU.
Doučování probíhá již od ledna i na naší škole. Žáci, neváhejte využít této příležitosti k tomu, abyste si již probrané učivo doplnili, případně ho lépe a více pochopili. Podrobnější informace Vám byly zaslány v systému Bakalář. Samozřejmě je možné se informovat přímo u svých učitelů.
Společně vše zvládneme!

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL
REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY
Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

MŠMT    Národní plán obnovy

Lyžařský zájezd - pozdravy od lyžařů 8.2.2022