Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Soutěž v konverzaci v angličtině - školní kolo

Soutěž v konverzaci v angličtině - školní kolo

10.1.2022

V pondělí 10.1.2021 proběhlo školní kolo soutěže v konverzaci v jazyce anglickém.
Soutěžilo 14 žáků naší školy ve dvou kolech. Do finále se dostalo 6 chlapců a děvčat a souboj to byl věru těsný. Všichni finalisté předvedli vynikající výkony a nebylo snadné rozhodnout o pořadí. Vítěz školního klání si zajistil postup do okresního kola.
Na nejvyšší příčce se umístila Linda Wrzecionková ze třídy L3B, které přejeme hodně štěstí a pevné nervy při budoucí reprezentaci naší školy.

Stupně vítězů obsadili:
Linda Wrzecionková L3.B
Mikkel Babilonský L1.A
Victor Brňovják L3.A

Všem zúčastněným děkujeme za kvalitní výkony a pohodovou atmosféru a těšíme se za rok znovu.

Úspěšně jsme absolvovali certifikační proces systému hospodaření s energií 10.1.2022

11.1. 2022 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 5.1.2022

Pomoc pro útulek 24.12.2021