Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Erasmus Day - zážitkové odpoledne pro seniorky z Karviné

Erasmus Day - zážitkové odpoledne pro seniorky z Karviné

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

Projekt: Erasmus+ Evropská praxe pro profesní růst

Ve čtvrtek 14. října se v rámci akce Erasmus Days vydalo několik našich žákyň oborů Kosmetické služby a Kadeřník do Karviné. Konkrétním cílovým místem byl tamní domov pro seniory pojmenovaný "Nový Domov". Důvodem bylo zorganizovat krásné odpoledne plné relaxu pro tamní seniorky.
Děvčata nabídla starším dámám česání, lehké líčení nebo manikúru. Zároveň se jim žákyně snažily poradit, jak jemně pečovat o pleť.
Akce tohoto druhu se nekonala poprvé.
Seniorkám naše dívky udělaly velkou radost, protože si díky nim mohly prožít krásné odpoledne plné klidu, vůní líčidel a pohody.

Pedagogická poema - školní kolo 14.10.2021

Erasmus Day je tady 14.10.2021