Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Erasmus Day je tady

Erasmus Day je tady

Projekt: Erasmus+ Evropská praxe pro profesní růst

Dnes bylo na naší škole všechno tak trochu jinak.
Tento den jsme totiž věnovali projektu Erasmus+ v rámci týdenní propagační akce Erasmus Days.
O co šlo?
Hlavní organizátoři zahraničních stáží, které probíhají právě pod hlavičkou projektu Erasmus+, seznamovali žáky se zkušenostmi z minulých mezináročních stáží a s nabídkou těch budoucích.
Žáci mohli zhlédnout fotky dokumentující zkušenosti bývalých stážístů a stážistek v Portugalsku, Španělsku nebo třeba Slovinsku a zjistit, co takový "pracovní studijní výlet" do zahraničí opravdu obnáší. Zájemci také zjistili, co je třeba splnit, aby mohli být zařazeni do výběrového řízení pro stáže, které se blíží.
Věříme, že jsme uspokojili všechny zvědavé dotazy a že se nám podařilo probudit v žácích ještě větší zájem o zkušenosti v zahraničí.

Pedagogická poema - školní kolo 14.10.2021

Bílá pastelka 13.10.2021