Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Týden sociálních služeb

Týden sociálních služeb

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

7.10.2021

U příležitosti Týdne sociálních služeb se v Třinci v Klubu Bunkr konal Den otevřených dveří. Při jeho organizaci pomáhali také žáci naší školy.

6. října jsme se zúčastnili Dne otevřených dveří v třineckém Klubu Bunkr. Organizátoři připravili pro své klienty program, jehož cílem bylo seznámit se s činností pro mladé lidi, kteří se nacházejí v tíživé životní situaci. Program je určen dětem a mladistvým ve věku 11 až 20 let.
Za naši školu se programu účastnili žáci oborů Kadeřník a Kosmetické služby. Ti poskytli přihlížejícím možnost nahlédnout do zajímavostí v práci obou těchto oborů.

Školení firmy Bes na odloučeném pracovišti 7.10.2021

Exkurze v mateřské škole a v domově seniorů 6.10.2021