Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Sportovec dvacetiletí Moravskoslezského kraje

Sportovec dvacetiletí Moravskoslezského kraje

3.10.2021

Poslední zářijový čtvrtek - 30. 9. - se v podvečer uskutečnil v ostravské multifunkční aule GONG slavnostní galavečer SPORTOVEC DVACETILETÍ.
Jde o anketu, ve které jsou oceněni nejlepší sportovci Moravskoslezského kraje za posledních dvacet let. Nominováni mohou být pouze takoví sportovci, kteří dosáhli vynikajícího nebo mimořádného výkonu.
Škola Havířov - Prostřední Suchá se opět připojila a přispěla k hladkému průběhu slavnostního večera zajištěním šikovných hostesek, které pomáhaly s organizací.

Ročníkové práce - ukončení 28.9.2021

Knihovna otevřena! 27.9.2021