Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Veletrh poskytovatelů sociálních služeb

Veletrh poskytovatelů sociálních služeb

24.9.2021

Ve čtvrtek 9. září se již tradičně žáci prvního ročníku oboru sociální činnost vydali do Havířova na náměstí Republiky. Tam se konal letos jubilejní, 10. ročník akce zvané Veletrh poskytovatelů sociálních služeb. Cílem veletrhu je umožnit veřejnosti získat cenné rady a potřebné informace týkající se sociálních služeb a souvisejících aktivit v Havířově.
A tak si na náměstí mohli naši "prváci" na vlastní kůži vyzkoušet celou řadu kompenzačních pomůcek, nechat si vyšetřit některé zdravotní parametry či obdivovat a přímo i zakoupit výrobky uživatelů různých sociálních služeb.

Nový projekt - Erasmus+ Evropská praxe pro profesní růst 24.9.2021

Hemenex - nábor 22.9.2021