Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Prezentace ročníkových prací

Prezentace ročníkových prací

18.9.2021

15. a 16. září se u nás opět něco dělo.
Probíhaly totiž prezentace ročníkových prací současných 4. ročníků pedagogického lycea.
Září však je pro ročníkové práce opravdu nezvyklý termín. Příčinou přesunu z původního tradičního prezentování - vždy na konci 3. ročníku - byla samozřejmě situace související s koronavirem. A tak měli letošní maturanti přece jen o malinko více času na to, aby si nacvičili, jak vystupovat před obecenstvem a jak zajímavě a poutavě hovořit o svém vybraném tématu.
Všichni na svých "ročníkovkách" pracovali během loňského školního roku, všichni měli jako podklad připravenou prezentaci pro diváky. A pak už jen čekali, až na ně přijd řada.
Mnohým se třepala kolena i hlas a z nervozity se jim potily ruce, všichni však vystoupení "naživo" zvládli s úspěchem. Všem zúčastněným děkujeme a gratulujeme k úspěšnému zvládnutí dalšího kroku na cestě, jejímž cílem je maturita.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY 1. ROČNÍKŮ PŘESUNUTY 6.9.2021

SCREENINGOVÉ TESTOVÁNÍ VE ŠKOLÁCH ZÁŘÍ 2021 31.8.2021