Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Vše se podařilo, děkujeme, odcházíme - Prodavači motorových vozidel

Vše se podařilo, děkujeme, odcházíme - Prodavači motorových vozidel

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

25.6.2021

Čtvrtek 24. června 2021 byl pro nás, žáky učebního oboru Prodavač-motorová vozidla, významným dnem. Skládali jsme ústní část závěrečné zkoušky. Tréma byla veliká. Dokážeme si vzpomenout na vše, co nás naši vyučující během tří let učili? Složíme zkoušku úspěšně?
A povedlo se. Zkoušku jsme udělali všichni, a dokonce výborně. Doslova. Překvapili jsme zkušební komisi i sami sebe. Všichni jsme byli hodnoceni známkou „výborný“. Když se výsledky ústní zkoušky přidaly k výsledkům praktické zkoušky, všichni jsme prospěli s vyznamenáním.
Naše radost je veliká a děkujeme všem, kteří nás trpělivě během našeho působení na této škole připravovali nejen k těmto zkouškám, ale také k dalšímu profesnímu i osobnímu životu.

Hurá do života, jsme kadeřníci! (třída P3.A) 25.6.2021

Máme to! Ode dneška jsme "kadeřníci"! 24.6.2021