Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Hurá do života, jsme kadeřníci! (třída P3.A)

Hurá do života, jsme kadeřníci! (třída P3.A)

O salónu | Speciální procedury | Novinky a akce | Fotogalerie | Ceníky | Otevírací doba | Kontakt

25.6.2021

Ve středu 16. června jsme úspěšně absolvovali praktickou část závěrečné zkoušky a 24. června také část ústní.
Studijní podmínky jsme měli ztížené, tak jako všichni žáci v tomto i předcházejícím školním roce, ale povedlo se a můžeme se pochlubit výučním listem učebního oboru kadeřník.
Naše výsledky u závěrečné zkoušky byly velmi dobré. Jedenáct děvčat, což je skoro 85 % z celkového počtu, prospělo s vyznamenáním. Máme velkou radost, že jsme úspěšně ukončili studium na této škole, ale současně při loučení s vyučujícími ukáplo mnoho slziček na obou stranách. Bylo nám smutno, že končí něco pěkného a už odcházíme.
Moc všem děkujeme a rádi se budeme na tuto školu vracet.

Máme to! Ode dneška jsme "kadeřníci"! 24.6.2021

Praktické zkoušky kadeřníků 21.6.2021