Jste tady: Úvodní strana > Aktuality > Stáž v Portugalsku na 3 měsíce právě začíná! (Pedagogické lyceum).

Stáž v Portugalsku na 3 měsíce právě začíná! (Pedagogické lyceum).

14.5.2021

Projekt: Erasmus+ Evropská praxe pro život

Už je to tady!
V sobotu 15. května odjíždějí dvě dívky z naší školy na 3měsíční stáž do Portugalska.

Výběrovým řízením úspěšně prošly žákyně ze třetího ročníku pedagogického lycea Karolína Straková a Simona Válková. Tyto dívky stráví 3 měsíce v krásném historickém městě Braga na severu Portugalska. Budou pracovat jako asistentky učitele ve školce a škole, zároveň budou pománat i při volnočasových aktivitách.

Budeme jim držet palce, aby se jim na stáži líbilo a aby získaly spoustu krásných a užitečných zkušeností.

MŠMT zveřejnilo informace k přijímacím zkouškám v náhradním termínu 10.5.2021

OD 26.4.2021 JE UMOŽNĚNO PRAKTICKÉ VYUČOVÁNÍ 20.4.2021